1. ADIM: Sisteme Ücretsiz Üye Olunuz

Uzman İngilizce Eğitim sisteminin içeriğini ve nasıl çalıştığını anlayabilmek için öncelikle bir kullanıcı adı ve şifre almanız gerekmektedir. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Bu işlemin ardından sistem içerisinde yer alan tüm modüllerin ilk derslerini yine ücretsiz olarak kullanabilir ve bu sayede sistemi inceleme imkanı bulabilirsiniz.

2. ADIM: Dil Seviyenizi ve Hedef Puanınızı Belirleyiniz. Size En Uygun Eğitim Setini Satın Alınız

Dil seviyenizi sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Bunu gerçekleştirmenin iki yolu bulunmaktadır. Öncelikle daha önce girmiş olduğunuz yabancı dil sınavlarına ait sonuçları sisteme girebilirsiniz. İkinci olarak sistemde yer alan SEVİYE TANIMA TESTİNİ çözerek de kendi dil seviyenizi öğrenebilirsiniz. Son olarak gireceğiniz yabancı dil sınavında almak istediğiniz hedef puanı belirleyerek bu puanı sisteme tanımlamalısınız. Bu işlemlerin ardından sistem, sizin dil seviyeniz; almak istediğiniz puan ve çalışmak istediğiniz gün ve saat süresine göre bir çalışma programı çıkaracaktır. Artık tek yapmanız gereken bu çalışma programın en uygun eğitim setini satın almak ve çalışmaya başlamak.

3. ADIM: Seçmiş Olduğunuz Eğitim Setine Ait Programı Tamamlayınız

Bir önceki adımda Uzman İngilizce Sanal Zeka Programını kullanarak seçtiğiniz eğitim programını belirlenen süre içerisinde en verimli şekilde çalışarak bitirmelisiniz. Eğer isterseniz eğitim koçlarımız veya İngilizce öğretmenlerimizden gerekli yardım ve desteği eğitim programı boyunca hiçbir ekstra ücret ödemeden alabilirsiniz.

4. ADIM: Yabancı Dil Sınavına Girerek Önceden Hedeflemiş Olduğunuz Puanı Alınız

Sistemde yer alan eğitim programını tamamlayıp yine sistemde yer alan deneme testlerini çözdükten sonra en yakın tarihte gerçekleşecek olan yabancı dil sınavına girmeniz tavsiye edilmektedir. Girdiğiniz sınavda hedeflediğiniz puanı alamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını size iade ediyoruz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!