2021 YDS HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?
  • YDS / e-YDS
  • 08.01.2021

2021 YDS HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

ÖSYM her yıl Aralık ayında bir sonraki yılın sınav takvimini açıklamasına rağmen bu yıl bu gelenek sürdürülmedi. 2021 yılına girdik ve makaleyi yazdığımız Ocak ayının 2. haftası itibariyle hala sınav takvimi açıklanmadı. Dolayısıyla YDS ve e-YDS sınav takvimi de henüz açıklanmış değil.

 

2021 YDS SINAV TAKVİMİ

ÖSYM 2021 sınav takvimini açıkladığı anda makalemizde sınav takvimine yer vereceğiz. 2021 yılına girmemize rağmen ÖSYM tarafından sınav takvimi hala açıklanmış değil.

PUT UP

2021 YILINDA KAÇ ADET YDS ve e-YDS YAPILACAK?

ÖSYM genelllikle her yıl 2 adet YDS ve 10 adet e-YDS yapmaktadır. YDS'nin ilki Mart-Nisan döneminde ikincisi ise Eylül-Ekim dönemlerinde yapılıyor. YDS yapılmayan aylarda ise e-YDS yapılıyor. 2021 sınav takviminin açıklanmasıyla tüm sınav tarihleri de belirlenmiş olacak.

 

 

 

 

 

YDS / e-YDS ile ilgili yazılar

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.