2022 YDS E-YDS SINAV TARİHLERİ

2022 YDS E-YDS SINAV TARİHLERİ

2022 YDS E-YDS SINAV TARİHLERİ

2022 YDS E-YDS SINAV TARİHLERİ

2022 yılı yaklaşırken YDS ve e-YDS sınav tarihleri de merak konusu olmuş durumda. Bu makalemizde 2022 YDS / e-YDS sınav tarihleri hakkında tüm detayları paylaşacağız.

2022 YDS HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

Son yıllarda ÖSYM tarafından senede 2 defa YDS yapılıyor. Bunlardan ilki bahar dönemi yani Mart-Nisan döneminde diğeri ise güz dönemi Eylül-Ekim dönemindedir. ÖSYM her yıl Aralık ayında bir sonraki yılın sınav takvimini açıklamaktadır. Bu sınav takviminde bir yıl boyunca yapılacak tüm sınavlar yer alır. Makalemizin yazıldığı tarih itibariyle ÖSYM henüz 2022 sınav takvimini açıklamamıştır. Sınav takvimi açıklandığında sınav tarihleri hakkındaki tüm detaylar makalemizde yer alacaktır.

2022 E-YDS HANGİ TARİHLERDE YAPILACAK?

e-YDS'ler genellikle YDS'lerin yapılmadığı aylarda birer tane olmak üzere yapılmaktadır. Yani 2022 yılında 10 adet e-YDS yapılacağını düşünüyoruz. ÖSYM'nin 2022 sınav takvimini açıklamasıyla birlikte e-YDS tarihleri de netlik kazanacak. Sınav takvimi açıklanır açıklanmaz buradan paylaşacağız.

PUT UP

2022 YILINDA KAÇ ADET YDS / e-YDS YAPILACAK?

ÖSYM genelllikle her yıl 2 adet YDS gerçekleştiriyor. Bunlardan ilki Mart-Nisan döneminde ikincisi ise Eylül-Ekim dönemlerinde yapılıyor. 2022 yılında da 2 adet YDS yapılacağını düşünüyoruz. e-YDS'ler ise genellikle YDS'lerin yapılmadığı aylarda birer tane olmak üzere yapılmaktadır. Yani 2022 yılında 10 adet e-YDS yapılacağını düşünüyoruz.

 

ÜCRET İADE GARANTİLİ ONLINE YDS / e-YDS EĞİTİMİ İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK ÖRNEK DERSLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

2022 YDS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ÖSYM'nin 2022 sınav takvimini açıklamasıyla birlikte başvuru tarihleri de netlik kazanacak. Sınav takvimi açıklanır açıklanmaz başvuru tarihlerine yer vereceğiz. 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!