ÜCRETSİZ ONLINE YDS / e-YDS DENEME SINAVLARI - ÇÖZMEDEN YDS'YE GİRMEYİN!
  • YDS / e-YDS
  • 30.01.2020

ÜCRETSİZ ONLINE YDS / e-YDS DENEME SINAVLARI - ÇÖZMEDEN YDS'YE GİRMEYİN!

YDS, e-YDS hazırlığının en önemli bileşenlerinden birisi deneme sınavlarıdır. Bu tür sınavlarda Sadece gramer, kelime çalışıp soru çözerek hedefinize ulaşamazsınız. 80  tane cevaplanması gereken soru ve bunun için 180 dakikanız bulunuyor. Sadece İngilizce bilginiz sınanmıyor aynı zamanda süreyle de yarışıyorsunuz. Hem eksiklerinizi tespit etmek hem de süre kontrolü için bol bol YDS denemesi çözmeniz gerekiyor. Denemeler bire bir YDS formatında olmalı ve size YDS sınav deneyimi yaşatmalıdır.

YDS sınavında başarılı olabilmek için sınavdan önce bol bol deneme sınavı çözmek çok önemli. Eksik konuların tespit edilmesi, kelime dağarcığının geliştirilmesi, soru çözme ve sınav deneyiminin artırılması için deneme bol bol deneme sınavı çözmelisiniz.

%100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE YDS / e- YDS EĞİTİMİMİZİN bir modülü de deneme sınavlarıdır. Eğitimimizde 10 adet YDS / e-YDS deneme sınavı bulunuyor. Sitemize ücretsiz üye olarak tamamen YDS formatında hazırlanmış deneme sınavlarını çözebilirsiniz. Sınavdan hemen sonra doğru ve yanlışlarınızı görebilir, sınav puanınıza ulaşabilirsiniz.

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK YDS DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

YDS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE 

 

YDS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

 

YDS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

PUT UP

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK YDS DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

 

YDS / e-YDS ile ilgili yazılar

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.