YDS'DEN 45 GÜNDE 55 ALMAK
  • YDS / e-YDS
  • 01.08.2019

YDS'DEN 45 GÜNDE 55 ALMAK

Özellikle akademik kariyer düşünenlerin önündeki engellerden bir tanesi İngilizce sınavları. Yüksek lisans, doktora ve doçentlik başvurularının tamamında geçerli olan YDS adayların tercihleri arasında. Sadece akademik kariyer için değil birçok alanda YDS sınav sonucuna ihtiyacınız olacak.

YDS'de kritik eşik 55 diyebiliriz. Çünkü doktora ve doçentlik başvuruları için YÖK tarafından istenen minimum puan 55. Peki yaklaşık 45 günlük bir çalışmayla 55 skoruna ulaşılabilir mi? Ulaşabilmek için neler yapmalıyız? Birlikte inceleyelim.

 

SEVİYENİZİ ÖLÇÜN

Eğitime nereden başlayacağınız en büyük soru işareti olacaktır. Öncelikle seviyenizi ölçmeniz ve hazırlayıcı eğitim alıp almayacağınızı belirlemeniz gerekir. Örneğin B1 seviyesindeki bir aday genel İngilizce eğitimi almasına gerek kalmadan YDS eğitimine başlayabilir.

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK 99 SORUDAN OLUŞAN YDS SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ!

 

TAMAMEN YDS’YE YÖNELİK PROFESYONEL İÇERİKLERLE ÇALIŞIN

Zamanınız kısıtlı ve hedefiniz var. Dolayısıyla tamamen hedefe yönelik çalışmalısınız. Tamamen YDS'ye yönelik eğitim içerikleriyle sınava hazırlanmalısınız. Sınav içeriğiyle bağdaşmayan gereksiz bilgi ve içerikler ancak size zaman kaybettirir.

PUT UP

MUTLAKA ÇALIŞMA PROGRAMI OLUŞTURUN

Kendinize çalışmaya başladığınız günden sınav tarihine kadar bir çalışma programı oluşturun. Mümkünse günlük ve haftalık hedefler koyarak bitirmeniz gereken konuları sınav tarihine kadar bitirmeye çalışın.

 

KELİME DAĞARCIĞINIZI GELİŞTİRİN

YÖKDİL, YDS gibi okuma ağırlıklı sınavlarda kelime bilgisi çok önemlidir. Elinizden geldiğince YDS odaklı kelimeler öğrenin. Bol bol İngilizce okumalar gerçekleştirin. Ayrıca internette YDS kelimeleri ile ilgili pek çok kelime listesine ulaşabilirsiniz. Bu kelime listeleri üzerinden de birçok yeni kelime öğrenebilirsiniz.

 

GRAMERDEKİ EKSİKLERİNİZİ GİDERİN

YDS okuma, kelime ve gramer ağırlıklı bir sınavdır. Başlangıç seviyesinde bir İngilizceniz varsa öncelikle temel gramer konularını bitirmeli daha sonra YDS gramerine başlamalısınız. Temel düzeydeki eksiklikler sizin için işleri daha da zorlaştıracaktır. Motivasyonunuza ket vuracaktır. 

 

BOL BOL OKUMA YAPIN

YDS okuma ağırlıklı bir sınavdır. Dolayısıyla tamamen sınava yönelik yapacağınız okuma çalışmaları hem paragraf çözümleme kabiliyetinizi artıracak hem de yeni kelimeler öğrenmenizi sağlayacaktır. Okuma yapmadan YDS'de başarılı olamazsınız. YDS 'de amaç okuma parçalarını birebir Türkçeye çevirmek değildir. Paragrafı tamamen anlamasanız da okuma parçasında bulacağınız anahtar kelimeler sayesinde parçayı çözümlenebilirsiniz.

 

ÇIKMIŞ SINAV SORULARINI ÇÖZÜN

Çıkmış sınav sorularını çözmek size ciddi bir sınav tecrübesi kazandıracak ayrıca sınav içeriğinden sapmamanızı sağlayacaktır. Mümkün olduğunca fazla çıkmış sınav sorusu çözün. Soruları çözerken bilmediğimiz kelimeleri ve gramer yapılarına öğrenin.

 

VİDEOLU ÇÖZÜMLERİ OLAN ALIŞTIRMALAR YAPIN

Yanınızda her zaman bir öğretmen olmayacaktır. Yapamadığınız soruları çok iyi çözümlemeniz ve eksiklerinizi belirlemeniz gerekir. Bu da ancak tamamen YDS'ye yönelik videolu çözümleri olan alıştırma çözmekle olur. Bu sayede eksiklerinizi belirler ve giderirsiniz.

 

ONLINE EĞİTİMLERE YÖNELEBİLİRSİNİZ

Özellikle 2 ay ve daha kısa süreli hazırlaklarda yüz yüze eğitim çok mantıklı olmayacaktır. Birkaç büyük şehir haricinde hazırlık sürenize ve seviyenize uygun yüz yüze eğiitm veren kurs bulmanız gerçekten çok zor. Bulsanız dahi birkaç dersi kaçırdığınızda sonraki derslere motive olmanız çok zor olacaktır. Ayrıca yüzyüze eğitimlerde verilen eğitim saat olarak sınırlı kalacak vemuhtemelen birçok konuyu yetiştirme konusunda sıkıntı yaşayacaksınız. Bu durumda online eğitimler imdadınıza yetişecektir. Özellikle 7-24 sınırsız bir şekilde internetin olduğu her yerden derslere çalışabilmeniz kısa bir sürede size ciddi mesafe aldıracaktır. Peki online eğitime kaydolurken nelere dikkat etmeliyiz?

 

HANGİ ONLINE EĞİTİM

Kaydolacağınız online eğitim klasik dersanecilik mantığının internet ortamına taşınmış hali olmamalıdır. Sadece sınıf ortamındaki ders anlatım videolarının internet ortamında izlenmesi ya da sanal sınıflarda haftanın birkaç günü canlı ders dinleme şeklinde uygulamalar başarılı online eğitim uygulamaları değildir. 

Kaydolacağınız online YDS eğitimi seviyenize ve hedefinize uygun olmalıdır. Size özel bir çalışma programı hazırlayarak, sınav tarihine kadar tüm konuları bitirmenizi sağlamalıdır. Bir nevi online rehberlik etmelidir size. Ayrıca ihtiyacınız olduğu zaman öğretmen desteği de alabilmelisiniz. Kafanıza takılan soruları, anlamadığınız soruları anında öğretmenlere sorabilmelisiniz. Sınav süreci ve eğitimlerle ilgili dilediğiniz zaman ukalabileceğiniz bir rehberlik hizmeti de olmalıdır.  Çalışma programınızı tamamladığınızda sınava hazır olacağınızı bilmeli ve bu motivasyonla çalışmalısınız.

 

%100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE YDS/e-YDS EĞİTİMİMİZ

Sitemizde; başka hiçbir kaynağa gereksinim duymadan, kişiye özel çalışma programıyla desteklediğimiz ve tamamen YDS'ye yönelik hazırlanmış içeriklere 7-24 sınırsız online erişim sağlayabileceğiniz bir eğitim modeli sunuyoruz.

SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZÜP ÖRNEK DERSLERİMİZE BAKMAK İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLRSİNİZ.

 

SİZ SADECE ÇALIŞMA PROGRAMINIZI TAKİP EDİN

Eğitim modelimiz tamamen kişiye özel bir eğitim imkânı sunmaktadır. İngilizce seviyeniz, hedeflediği YDS puanı ve sınava gireceği tarihe göre size özel bir çalışma programı çıkarılmaktadır. 1 aylık, 2 aylık, 45 günlük, 3 aylık programlar yapılabilir. Programın süresini siz belirliyorsunuz. Toplam eğitim süresi, çalışılması gereken dersler ve sıralamaları, haftalık ortalama çalışma süresi gibi bilgiler sistem tarafından belirlenmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey çalışma programını takip etmek olacaktır. 

 

HEDEFİNİZE ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI İADE EDİYORUZ

Çalışma programını takip ettiğiniz sürece size %100 başarı garantisi sunuyoruz.  Sistemde çalışmanız gereken minimum süreyi tamamlamanıza rağmen hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz eğitim ücretinin tamamı iade ediyoruz. Ayrıca ücret iadesiyle ilgili size resmi bir garanti belgesi sunuyoruz.

 

HİÇBİR SINIRLAMA OLMADAN 7-24 ÇALIŞIN

Eğitim modelimizde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sisteme giriş yaparak ders çalışabilirsiniz. Web sitemizden ya da mobil uygulamamızdan eş zamanlı olarak çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Online YDS eğitimimizde seneler süren bir uğraş sonucunda YDS uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş tüm eğitim içeriği sistemde yüklüdür. Hiçbir sınırlama olmadan bu eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Ayrıca size özel çalışma programıyla kendi hızınızda ve kendi öğrenme stilinizle YDS'ye hazırlanırsınız.

 

EĞİTİM DANIŞMANINIZ HER ZAMAN SİZİNLE!

Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. YDS eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.

 

ÖĞRETMENLERİMİZE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN SORU SORABİLİRSİNİZ

Online eğitimin yanında öğretmen desteği de sunuyoruz. Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden YDS eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.

SEVİYE TANIMA TESTİNİ ÇÖZÜP ÖRNEK DERSLERİMİZE BAKMAK İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLRSİNİZ.

 

ONLINE YDS EĞİTİMİMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

 

Kişiye Özel Çalışma Programı

Online YDS eğitimimizde mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre kişiye özel bir çalışma programı sunulur. Programda toplam alınması gereken eğitim süresi, haftalık çalışma ortalamaları ve çalışılacak derslerin listesi kullanıcıya sunulur. Ayrıca kullanıcının tüm çalışma istatistikleri saniyesi saniyesi sistemde kaydedilir.

 

Tek Kaynak

Sitemizde seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YDS uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YDS sınavına göre hazırlanmış bir eğitim sunulur. Online eğitimimizde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.

 

Sınırsız Çalışma

Eğitimimize 7/24 istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan ulaşma imkânı sunuyoruz. Hiçbir sınırlama olmadan eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

 

%100 Başarı Garantisi

Hedeflenen YDS puanına %100 ulaşma garantisi sunuyoruz. Hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz. Ücret iade garantisini sadece sözlü olarak değil resmi bir garanti belgesiyle veriyoruz.

 

Sanal Zekâ Tabanlı Eğitim

Online eğitimimizin en güçlü yanlarından biri de sanal zekâ altyapısıdır. Sistem sürekli yanınızdaki bir öğretmen gibi tüm çalışmalarınızı takip eder ve size doğru bir yönlendirme sunar. Kişiye özel çalışma programı yaptıktan sonra tüm çalışmalarınızın ayrıntılı istatistiklerini size sunar. Ayrıca öğrenme düzeyleriniz hakkında da sizi yönlendirir.

 

Profesyonel Ekip

Sitemizde seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel YDS uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen YDS sınavına göre hazırlanmış bir eğitim sunulur. Profesyonel eğitimci kadromuz en güçlü yanımızı oluşturmaktadır.

 

Kişiye Özel Eğitim Danışmanı

Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. YDS eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.

 

Öğretmen Desteği

Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden YDS eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.

 

Canlı Destek

Canlı destek hattımızı kullanarak aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz.

 

Hedefe Yönelik İçerik

Size tamamen YDS'ye yönelik bir eğitim sunuyoruz. Gereksiz çalışmalarla zamanınız ve emeğinizi boşa harcamıyoruz.

 

Mobil Uygulama Desteği

Android ve IOS platformlarından Uzmanyds veya Uzmaningilizce uygulamalarımızı indirerek çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

 


 

 

YDS / e-YDS ile ilgili yazılar

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.