YDS / e-YDS

YDS'DE EN FAZLA ÇIKAN PHRASAL VERBS LİSTESİ. 21-30 RESİMLİ

19.09.2019 / YDS / e-YDS

YDS, YÖKDİL, TIPDİL, YKS İngilizce sınavlarında en fazla sorulan Phrasal Verb'leri sizin için derledik. Resimli  Phrasal Verblerin tüm anlamlarını bira araya getiren görseller hazırladık. Onarlı listeler şeklinde phrasal verb sayfamız sürekli artacaktır. 

 

21. LOOK OVER

LOOK OVER

 

22. BRING FORWARD

BRING FORWARD

 

23. COUNT ON

COUNT ON<

 

24. BREAK DOWN

BREAK DOWN

 

25. BLOW UP

BLOW UP

 

26. FIGURE OUT

FIGURE OUT

 

27. BRING UP

BRING UP

 

28.  PUT OUT

PUT OUT

 

29. POINT OUT

POINT OUT

 

30. PUT UP

PUT UP

 

TÜM YDS KELİMELERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ. KELİME EĞİTİMİMİZDE SANAL ZEKA SİSTEMİ VE HAFIZA TEKNİKLERİ KULLANILMAKTADIR.

 

PUT UP

 

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST