YDS / e-YDS Akademik Yazılar

YDS / e-YDS Akademik Yazılar

THE VERB BE  AM, IS, ARE  /  WAS, WERE  / BEEN

THE VERB BE  AM, IS, ARE / WAS, WERE / BEEN

YDS, YÖKDİL, TIPDİL, YKS İngilizce Gramer konu anlatım serisi - VERB BE AM, IS, ARE / WAS, WERE / BEEN. Konu anlatımı gereksiz detaylardan arındırılmış ve tamamen sınav odaklı olarak hazırlanmıştır. Konu anlatım videosu ve çözümlü videolara ulaşmak için sitemize üye olabilirsiniz.

devamını oku
YDS GRAMER KONU LİSTESİ - TAM LİSTE

YDS GRAMER KONU LİSTESİ - TAM LİSTE

YDS / e-YDS tamamen gramer, kelime ve okuma ağırlıklı bir sınavdır. Bu 3 bileşenden biri eksik olduğu zaman hedeflediğiniz başarıya ulaşmanız mümkün olmayacaktır. YDS gramer konularına çalışmak isteyip te nereden başlayacağını ya da hangi konuları çalışacağını bilemeyen adaylar için YDS GRAMER konu listesini paylaşıyoruz. Bu konulara sırasıyla çalıştığınız zaman gramer bölümünde herhangi bir sıkıntınız kalmayacaktır.

devamını okuÜcret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!